Bio Vavřinec

Kontaky eShopu

Obchod + informace
+420 777 571 777
(7:00 - 16:00 ve všední dny)

Kraj Blanických Rytířů

BuBu

Koupíte nás u partnerů
BuBu

BuBu

Volná místa

Prodejce na farmářských trzích - soboty

Jsme malá ekofarma na Benešovsku, zabývající se zpracováním vlastní produkce a následným prodejem svých výrobků.

Hledáme prodejce na farmářských trzích.

Náplň práce:

  • naložit a odvézt zboží na trh/y
  • stavba a příprava stánku na prodej (jen na některých trzích)
  • prodej na trhu
  • naložit a odvézt zboží z trhu/ů na farmu
  • vyklizení auta
  • soupis vráceného zboží
  • vyúčtování trhu

Požadujeme:

  • ideálně bydliště Benešov a okolí
  • řidičský průkaz sk. B
  • schopnost řídit dodávku typu Berlingo, VW Transporter
  • prodejní dovednosti
  • zdravotní průkaz - podmínkou
  • spolehlivost, zodpovědnost, loajalitu, ochotu a orientaci na zákazník
  • samostatnost, schopnost pracovat v týmu
  • komunikativnost
  • fyzickou odolnost - nakládání a vykládání zboží
  • loajálnost - dokončit celou sezonu

Nabízíme:

  • ohodnocení dle tržeb (10 % po odečtení nákladů) – bude vysvětleno na osobní schůzce
  • možnost praxe v prodeji přímému zákazníkovi
  • zaškolení
  • možnost přivýdělku na DPP
  • v případě zájmu možnost prodloužení smlouvy na další sezonu

Zájemci pište na email: obchod (zavináč) biovavrinec (tečka) cz a do předmětu emailu uveďte Prodejce na FT.

Bližší informace na tel. 777 571 777 - Ludmila Šmakalová

Nákupní košík

Nákupní košík je smutný, že je prázdný.

Hoďte do něj dobrůtku.

Koupit

kontrola košíku

InfoImage
Rozumím
Další informace